ZIMOWY PLAN PIELĘGNACJI WŁOSÓW I TEST NA POROWATOŚĆ.
Picture of Daria

Daria

Autorka wpisu

Wpadam Cię poinformować, że wczoraj była premiera moich eBooków z zimowymi planami pielęgnacji włosów. Stworzyłam je wraz z moją grupą testerek, które przez kilka miesięcy testowały najróżniejsze połączenia kosmetyków do włosów tak, by wyłonić najbardziej skuteczne zestawy. 

W tym pięknym, zimowym eBooku znajdziesz porady dostosowane do Twojej porowatości włosa, a także gotowy plan pielęgnacji krok po kroku. To dokładnie zaplanowane czynności, które będziesz wykonywać każdego dnia po to, aby Twoje włosy były w coraz lepszej kondycji. W eBooku znajduje się plan w formie kalendarza oraz lista produktów, których będziesz używać. Z moim eBookiem zimowa pielęgnacja będzie dla Ciebie łatwa, przyjemna i przede wszystkim skuteczna. 

Wszystkie produkty z planu zakupisz w jednej drogerii. Mam dla Ciebie radę. Zamów kosmetyki, które wyznaczyłam w Twoim planie jak najszybciej, bo z doświadczenia wiem, że za chwilę wszystkie zostaną wykupione i nie będzie ich można zamówić nawet w internecie. Szał na moje plany jest zawsze ogromny, więc kto pierwszy, ten lepszy.

Plany jak zwykle zostały podzielone na te dla posiadaczek włosów niskoporowatych, średnioporowatych oraz wysokoporowatych. Nie wiesz jaka jest Twoja porowatość? Zrób darmowy test.

 

 

LINK DO TESTU NA POROWATOŚĆ

 

Jeśli masz jakieś pytania, to wpadnij na mój Instagram @kosmetycznahedonistka do wyróżnionej relacji o nazwie „Zimowe plany”. Tam wszystko dobrze wyjaśniłam i odpowiedziałam na najczęściej zadawane przez moje Obserwatorki pytania. Tłumaczyłam nawet jak złożyć zamówienie w moim sklepie, więc na pewno sobie poradzisz.

Zima jest niezwykle wymagającą dla naszych włosów porą roku. To zatem idealny czas, aby zacząć świadomą pielęgnację. Zaopiekuj się w końcu swoimi włosami ❤️  Z okazji premiery eBook z zimowym planem pielęgnacji jest w obniżonej cenie. Promocja potrwa tylko kilka dni. Zapraszam Cię do mojego sklepu, gdzie zamówisz eBook z zimowym planem pielęgnacji:

 

www.kosmetycznahedonistka.sklep.pl

 

Trzymam kciuki za Twoje pielęgnacyjne sukcesy i do zobaczenia na Instagramie @kosmetycznahedonistka, gdzie teraz jestem aktywna codziennie. Z góry dziękuję za wszystkie miłe wiadomości. Jest ich tak dużo, że nie jestem w stanie każdemu odpowiedzieć, ale wiedz, że czytam i serduszkuję. Oto jedna z nich:

Przeczytaj także