ŚWIĄTECZNY MANICURE – CZERWIEŃ ZE SREBRNYM BROKATEM.
Daria

Daria

Autorka wpisu

Dziś szybki post z paznokciami na Święta czyli połączenie czerwieni z połyskującym, srebrnym brokatem. Taki duet wygląda bardzo świątecznie i będzie idealną propozycją np. na kolację wigilijną. W sztucznym oświetleniu paznokcie mocno połyskują i wyglądają na oprószone śniegiem. Zapraszam do czytania dalej, gdzie znajdziecie więcej zdjęć i krótki opis jak wykonałam taki manicure. 

Ta piękna czerwień, to jeden z moich ulubionych lakierów hybrydowych Semilac 026 My Love (do kupienia TUTAJ klik). Lakier ma już w sobie maleńkie, czerwone drobinki, więc w połączeniu ze srebrnym brokatem daje to jeszcze lepszy efekt końcowy. Postanowiłam dodać sreberka jedynie na dwóch paznokciach i myślę, że wyszło to całkiem ciekawie. 
Instrukcja JAK ZROBIĆ PAZNOKCIE HYBRYDOWE znajduje się TUTAJ. Dodanie odrobiny srebrnego brokatu zostawiłam na sam koniec czyli najpierw nałożyłam warstwę Top-u i posypałam brokatem, delikatnie rozprowadzając go pędzelkiem do góry. Wszystko utwardziłam w lampie UV przez 2 minuty, a następnie nałożyłam kolejną warstwę Top-u, aby paznokcie były idealnie gładkie, bez wyczuwalnej chropowatości brokatu (brokat jest jakby wtopiony do środka). Całość utwardziłam przez kolejne 2 minuty i przemyłam cleanerem. I gotowe – mani  jest prosty, efektowny i szybki. 
Mam nadzieję, że taki pomysł na świąteczne paznokcie się Wam podoba. Możecie też dodać złoty brokat – wszystko zależy od Waszej inwencji. 

Przeczytaj także