Smakowity zapach od Yves Rocher Smoothie Limited Edition – woda toaletowa i żel pod prysznic MANGO I MARAKUJA.
Daria

Daria

Autorka wpisu

Hej dziewczyny…i chłopaki!
Dziś króciutki post o moich ostatnich zdobyczach z Yves Rocher. Zawsze będąc w centrum handlowym omijałam ten sklep i teraz wiem, że robiłam błąd. Od jakiegoś czasu szukałam lekkiego i owocowego zapachu na lato. Gdy robi się nieco cieplej odchodzę od ciężkich i duszących perfum, właśnie na rzecz mgiełek zapachowych lub wody toaletowej. 

Podczas ostatnich zakupów nic ciekawego nie wpadło mi w oko będąc w Rossmanie czy Sephorze, dlatego w ostatniej chwili “zaszłam” do Yves Rocher. Kiedyś byłam nawet ich klubowiczką i pamiętam, że na prezent powitalny dostałam komplet kosmetyczek, które mam do dziś. 
Pani na pytanie o jakieś fajne, letnie zapachy zaproponowała mi właśnie Smoothie Limited Edition – Mango i Marakuja. Kiedy tylko powąchałam ten zapach – dosłownie przepadłam. Uwielbiam takie nuty zapachowe – świeże i owocowe. Oczywiście oprócz wody toaletowej musiałam dokupić żel pod prysznic, który już nie pachnie dokładnie tak samo jak woda. Jednak chwile z  nim pod prysznicem  są naprawdę przyjemne 🙂

Minusem tej wody toaletowej jest oczywiście słaba trwałość ale tak jak już wcześniej wspomniałam – na lato uciekam od ciężkich, duszących perfum. Warto również wspomnieć o tym, że te kosmetyki zawierają składniki pochodzenia roślinnego, a nie zwierzęcego –  olejek z mango i olejek z marakui. 
Cena wody toaletowej to 39,90zł za 100ml, a żelu pod prysznic i do kąpieli 15zł za 400ml. Są również inne zapachy np. malina, kokos. Uważam, że taki zestaw jest naprawdę godny polecenia. Odwiedźcie kiedyś Yves Rocher i powąchajcie – na pewno się Wam spodoba 🙂

A czy Wy lubicie lekkie i owocowe zapachy na lato?
Może polecicie coś fajnego?
Pozdrawiam,
D.
_________________________________________________________________
Follow on Bloglovin

Przeczytaj także