ŚLUBNY MANICURE – NAJPIĘKNIEJSZE, DELIKATNE LAKIERY ORAZ LŚNIĄCE PYŁKI PROVOCATER + KONKURS!
Daria

Daria

Autorka wpisu

Sezon ślubny w pełni, a więc dziś przygotowałam dla Was kilka pomysłów na okazjonalny manicure. Pokażę Wam najpiękniejsze, pastelowe odcienie, które idealnie wpisują się w ślubny klimat oraz pyłki, które każdy lakier zamieniają w lśniącą biżuterię. Czeka też na Was niespodzianka, więc zapraszam do dalszego czytania. 

Moja propozycja ślubnego manicure na ten sezon, to połączenie pastelowego różu z bielą. Róż to odcień 36 Bunny Rouge, a biel 01 White od Provocater. W tej stylizacji postanowiłam wykorzystać motyw serduszka, który połączyłam z techniką “open space” czyli tzw wolnej przestrzeni. Serduszko malowałam pędzlem od lakieru Provocater, natomiast do wykonania białych linii i kropek wykorzystałam pędzel do żelowego eyelinera. Nigdy nie wyrzucam tego typu pędzelków, bo przydają się do precyzyjnych zdobień. 
Po prawej stronie znajdują się odcienie, które możecie śmiało wykorzystać do ślubnych stylizacji. Mój ulubiony kolor, to oczywiście Bunny Rouge oraz Biscuit Tan. Wyglądają naprawdę pięknie na lekko opalonych dłoniach i optycznie wydłużają płytkę. Po lewej stronie widzicie te same kolory w połączeniu z opalizującymi pyłkami od Provocater, które są wprost idealne na takie okazje jak ślub. Dłonie nie potrzebują już biżuterii, ponieważ pyłki są na tyle ozdobne, że będą świetnym dodatkiem do całej stylizacji. Nakładając je na różne kolory za każdym razem uzyskacie inny efekt.

A jak nakładać pyłki od Provocater?

Pyłki nanosimy na utwardzony lakier hybrydowy, ale przed nałożeniem Top-u. W skrócie wygląda to tak, że najpierw nakładamy bazę (utwardzamy pod lampą), następnie dwie warstwy koloru (każdą osobno utwardzamy pod lampą), obsypujemy lepki paznokieć danym pyłkiem, delikatnie wcieramy palcem i resztę omiatamy pędzelkiem, na koniec nakładamy Top i ostatni raz utwardzamy pod lampą. Liczy się wyczucie przy wcieraniu pyłku i jego omiataniu pędzlem, ponieważ przy mocniejszych ruchach mogą powstać luki. Pyłki dostępne są tutaj klik. 
Od lewej: Provocater Gold, Diamond Stardust, Efekt Syrenki Multicolor, Holo Effect
A tu już widzicie cztery stylizacje, które pojawiły się niedawno na moim Instagramie. Odsyłam Was właśnie tam, jeśli chcecie poznać dokładne nazwy lakierów. Być może zainspiruję Was do stworzenia swojego ślubnego/weselnego manicure. 
Mam dla Was też małą niespodziankę. Wraz z marką Provocater przygotowałam konkurs, w którym jedna osoba zgarnie zestaw startowy do samodzielnego wykonania manicure hybrydowego, a dwie kolejne osoby otrzymają po dwa dowolnie wybrane lakiery, które możecie podejrzeć na stronie internetowej tutaj klik.  Konkurs będzie odbywał się na moim Instagramie i wszystkie warunki poznacie właśnie tam ≥≥KLIK≤≤
Przeczytaj także