Premiera eBooka “Nauczę Cię zarabiać na Instagramie”.
Daria

Daria

Autorka wpisu

Mam ogromną przyjemność ogłosić, że właśnie do sprzedaży trafił mój pierwszy, biznesowy eBook pt. “Nauczę Cię zarabiać na Instagramie”. To eBook dla początkujących twórców, składający się z 341 stron samych konkretów na temat rozwijania instagramowego konta i zarabiania na nim. Wykorzystaj tę wiedzę tak szybko, jak to możliwe! Nie zwlekaj, bo w tej branży kto pierwszy, ten lepszy. Im prędzej wprowadzisz moje rady w życie, tym szybciej zaczniesz zarabiać.

W tym eBooku odsłaniam kulisy swojego internetowego biznesu i dzielę się moim doświadczeniem, z którego możesz wiele wyciągnąć. Chciałabym coś takiego przeczytać, będąc na początku swojej drogi lub wtedy, gdy utknęłam jej w martwym punkcie. Cała wiedza, zawarta w tym eBooku jest podyktowana moim doświadczeniem, moimi obserwacjami i wnioskami. To moje „know how”. Pokazuję Ci to, co działa u mnie, a także u influencerów, których obserwuję. Oto spis treści.

Ten eBook jest dla Ciebie, jeśli:

 • chcesz rozwinąć swoje konto na Instagramie i zdobyć wielu obserwatorów
 • chcesz tworzyć posty i relacje, które mają dużo komentarzy, lajków i udostępnień
 • chcesz zarabiać pieniądze na Instagramie, ale nie wiesz jak to ugryźć
 • chcesz mieć więcej współprac
 • chcesz wiedzieć jak wygląda współpraca z marką/sklepem krok po kroku
 • chcesz zbudować strategię rozwoju swojego konta na Insta
 • chcesz dowiedzieć się różnych ciekawostek, „smaczków” i poznać sztuczki popularnych twórców
 • chcesz uniknąć wpadek, które mogą Cię dużo kosztować
 • chcesz dowiedzieć się ile zarabiają influencerzy, jakie są stawki i jak się dobrze wyceniać
 • chcesz poznać pracę influencerów zza kulis
 • chcesz wiedzieć jakiego sprzętu, programów i aplikacji używam
 • chcesz wydać swojego eBooka, ale nie wiesz jak to zrobić i jak go dobrze sprzedać
…oraz wiele więcej! Ten eBook przygotuje Cię do roli influencera posiadającego zaangażowaną społeczność.

 

 

Do eBooka “Nauczę Cię zarabiać na Instagramie” otrzymujesz dwa bezpłatne dodatki:
 1. eBook „99 pomysłów na instagramowe konto” czyli coś dla osób, które jeszcze nie wiedzą o czym prowadzić swoje konto na Insta. Znajdziesz tu mnóstwo inspiracji z przykładami. Wybrałam tu tylko takie konta, które mają potencjał do zarabiania i monetyzowania swoich zasięgów. Wystarczy wybrać pomysł i zacząć rozwijać profil według wytycznych z eBooka „Nauczę Cię zarabiać na Instagramie”
 2. eBook „Instaplannery do druku” czyli zestaw bardzo przydatnych w pracy influencera plannerów, niezbędnych do planowania contentu i ustalania celów. Wydrukuj je i zacznij strategicznie działać!

 

Nie będę ukrywać, że czuję niezwykłą ekscytację tą premierą. Niech ten eBook sprawi Ci wiele radości i zainspiruje do działania. Mam nadzieję, że za jakiś dasz mi znać o swoich sukcesach. Trzymam za nie kciuki! Tymczasem zapraszam Cię do mojego oficjalnego sklepu, gdzie możesz dokonać zakupu.

https://kosmetycznahedonistka.sklep.pl

 

Udanej lektury!

Przeczytaj także

Dyson Airwrap vs. Revlon One Step

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad zakupem jakiegoś urządzenia do wygładzania włosów, które będzie dla nich trochę bardziej łagodne, niż tradycyjna prostownica, to mam coś dla

Czytaj dalej »

KOSMETYCZNI ULUBIEŃCY CZERWCA.

Dziś przygotowałam dla Was szybki przegląd moich ulubionych kosmetyków, po które w minionym miesiącu sięgałam najchętniej. Wspomnę między innymi o wodoodpornym tuszu do rzęs, trwałej

Czytaj dalej »