Pędzle Bdellium Tools Pink Bambu: 957, 990, 769, 781, 775, 787, 710.
Daria

Daria

Autorka wpisu

Dziś post z serii moich ulubionych, bo o pędzlach piszę zawsze z największą przyjemnością. Odkąd jestem w posiadaniu kilku pędzelków Bdellium Tools Pink Bambu, to używam ich praktycznie w każdym makijażu. Wyglądają uroczo i co najważniejsze – są świetnej jakości. Jeśli szukacie naprawdę solidnych pędzli, które posłużą Wam na długi czas, to z pewnością warto zainwestować w Bdellium Tools. Na zdjęciach będziecie mogły zobaczyć jak pędzelki prezentują się w stosunku do wielkości oka i twarzy. Zapraszam do recenzji. 

Pink Bambu Angled Contour 769P
Jest to gęsty i zbity pędzel z włosia syntetycznego, który służy do rozcierania i łączenia ze sobą cieni. Pomaga stworzyć precyzyjne i mocne akcenty w zewnętrznym i wewnętrznym kąciku oka. Ja używam go zawsze na samym początku makijażu, kiedy nakładam cień “przejściowy”, który ułatwia mi później ładniejsze roztarcie ciemniejszych kolorów. Pędzelek sprawdza się świetnie, kiedy chcemy lekko przyciemnić zewnętrzny kącik oka bez ostrych krawędzi. Jego specyficzny kształt pozwala na aplikację cienia, przy jednoczesnym modelowaniu kształtu oka.  Angled Contour możecie kupić TUTAJ.
Wymiary:
Całkowita długość pędzla: 17.0 cm 
Długość główki pędzla: 1.5 cm 
Najszersza rozpiętość główki: 1.5 cm
Pink Bambu Crease 781 
To pędzel kulkowy, służący do nakładania cienia w załamaniu powieki. Ma lekko szpiczasty kształt, dzięki czemu możemy w precyzyjny sposób zaaplikować cień tam, gdzie chcemy. Świetnie nadaje się też do precyzyjnego rozcierania cienia np. w zewnętrznym kąciku. Miękki ale gęsty i zbity, zbudowany z włosia syntetycznego. Crease możecie kupić TUTAJ
Wymiary:
Całkowita długość pędzla: 17.0 cm 
Długość główki pędzla: 1.3 cm
Najszersza rozpiętość główki: 0.9 cm 
Pink Bambu Duet Fiber Shader 775P
Jest to łaski, dosyć duży pędzel który powstał z włosia naturalnego i syntetycznych włókien. Służy do nakładania cienia na całą powiekę. Możemy nim w bardzo szybki ale też precyzyjny sposób zaaplikować cień i go go rozetrzeć. Idealnie sprawdza się też do podkreślania dolnej powieki. Duet Fiber Shader możecie kupić TUTAJ.
Wymiary:
Całkowita długość pędzla: 16.5 cm
Długość główki pędzla: 1.5 cm
Najszersza rozpiętość główki: 1.3 cm
Pink Bambu Duet Fiber Large Tapered Blending 787
To mój ulubiony pędzel do rozcierania górnych granic cieni i “ocieplania” makijażu oka. Jest największym pędzlem do oczu jaki mam  ale zarazem najbardziej miękkim. Jest naprawdę bardzo delikatny i pozwala na nałożenie cienia mgiełką koloru. Idealnie rozciera się nim granice przy smoky eye. Ze względu na jego wielkość możemy go także używać do nakładania rozświetlacza, czy też ostrego konturowania twarzy. Jego miękkie i gęste włosie duo fiber może posłużyć nam do wielu czynności w makijażu. Pędzel możecie zakupić TUTAJ.
Wymiary:
Całkowita długość pędzla: 18.0 cm
Długość główki pędzla: 2.5 cm 
Najszersza rozpiętość główki: 1.5 cm 
Pink Bambu Eye Liner 710
To pędzel do eyelinera ale nie tylko. Idealnie nadaje się do podkreślania detali oka, jak np. rozświetlenie kącików oka czy też podkreślenie dolnej powieki. Będzie także świetnie się sprawdzał przy nakładaniu korektora pod łuk brwiowy. Idealny do “mokrych” konsystencji. Możecie go zakupić TUTAJ
Wymiary:
Całkowita długość pędzla: 15.5 cm
Długość główki pędzla: 1.0 cm
Najszersza rozpiętość główki: 0.3 cm 
Pink Bambu Precision Cheek 957
Jest to pędzel o szerokim zastosowaniu, bo możemy nim nakładać podkład, puder, róż czy bronzer. Idealnie sprawdzi się przy aplikacji podkładów sypkich, mineralnych. Jest bardzo miękki i giętki, zbudowany z włosia syntetycznego. Możecie go zakupić TUTAJ.
Wymiary:
Całkowita długość pędzla: 18.5 cm
Długość główki pędzla: 2.5 cm 
Najszersza rozpiętość główki: 3.0 cm 
Pink Bambu Angled Face 990
To ogromny ale niebiańsko miękki pędzel do różu, bronzera, pudru czy rozświetlacza. Jego ścięty kształt pozwala na precyzyjne konturowanie i jednoczesne rozcieranie produktu, dla uzyskania naprawdę naturalnego efektu podkreślonych policzków.  Jeśli chcecie uzyskać bardzo naturalne modelowanie twarzy, to tym pędzlem uda się to na pewno. Możecie go kupić TUTAJ.
Wymiary:
Całkowita długość pędzla: 22.0 cm 
Długość główki pędzla: 4.5 cm 
Najszersza rozpiętość główki: 5.0 cm
Podsumowując, są to genialne pędzle, z którymi na pewno nie rozstanę się przez długi czas. Ich miękkość, odpowiednie wyprofilowanie i solidne wykonanie  to cechy, których szukam w pędzlach z tej półki cenowej. Podczas czyszczenia nie gubią włosia i są dosyć lekkie, więc osoby, które profesjonalnie zajmują się wizażem powinny je wyjątkowo docenić. Jako miłośniczka i kolekcjonerka pędzli, uważam je za jedne z najlepszych, jakie do tej pory trafiły w moje ręce. Nie lubicie kolor różowego? Na stronie www.bdelliumtools.pl dostępnych jest kilka serii o zróżnicowanej kolorystyce. Niezwykle kusząco dla mnie prezentują się także pędzle Yellow Bambu. Tak więc jeśli chcecie zainwestować w pędzle wysokiej jakości – polecam Bdellium Tools, na pewno nie zawiodą Waszych oczekiwań. Jeśli jesteście wizażystkami lub zajmujecie się w jakiś sposób makijażem, to Bdellium Tools ma dla Was rabat -20% Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ. 
I  jak się Wam podobają?
________________________________________________________________________
Pędzel do eyelinera Bdellium Tools wygrywa Karolina Piekarska.
Gratulacje!
Odezwij się do mnie na Facebooku z adresem wysyłkowym 🙂
Przeczytaj także