PAZNOKCIE W KOLORZE KLASYCZNEJ CZERWIENI, ELEGANCKIEGO BORDO, DOJRZAŁEJ WIŚNI, CZERWONEGO WINA. ŚWIĄTECZNY MANICURE.
Daria

Daria

Autorka wpisu

Głęboki, bordowy kolor na paznokciach to zdecydowanie moje klimaty. Klasyka to coś, co kocham, pod każdą postacią. Czasem zdarza mi się zaszaleć ale robię to tylko eksperymentalnie. Zawsze jednak wracam do odcieni klasycznych, które wyglądają dobrze i pasują na wiele okazji. W takim kolorze jest dzisiejszy manicure. Czerwone wino, eleganckie bordo, dojrzała wiśnia albo po prostu Semilac Classic Wine 028. Jeśli szukacie idealnego koloru na zbliżające się Świeta, to będzie coś dla Was. Po więcej zdjęć zapraszam do dalszego czytania. 

Ten piękny, głęboki kolor przypominający dojrzałą wiśnię lub czerwone wino, to oczywiście Semilac Classic Wine 028. Znacie moje zamiłowanie do lakierów hybrydowych ale ten po prostu wygrywa wszystko. Aktualnie to mój ulubiony kolor z całej, już dosyć sporej gromadki hybryd, jakie zgromadziłam. Jeśli tak jak ja kochacie klasykę albo raz na jakiś czas chcecie zafundować sobie wyjątkowo eleganckie paznokcie, to polecam właśnie ten kolor. Poza tym hybrydy są wygodne, szczególnie podczas gorączkowych, świątecznych przygotowań, kiedy musimy ogarnąć wiele rzeczy. Taki lakier wytrzyma wszystko, bez odprysków czy nierówności koloru. Lakier do kupienia TUTAJ klik. 
INNE KOLORY SEMILAC NA MOICH PAZNOKCIACH
__________________
 fb
 fb

 b
Przeczytaj także

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Kochane, który to już rok spotykamy się tutaj i składamy sobie świąteczne życzenia? Nie mogę uwierzyć, że czas płynie tak szybko i to moje małe

Czytaj dalej »