PARTY HAIRSTYLE: ZAKRĘCONA FRYZURA NA SYLWESTRA KROK PO KROKU. IMPREZOWE UPIĘCIE W ROCKOWYM STYLU. WARKOCZ SZNUR. ŻYCZENIA NOWOROCZNE.
Picture of Daria

Daria

Autorka wpisu

Dziś zaprezentuję Wam krok po kroku jak wykonać tą prostą fryzurę, którą możecie wykorzystać na Sylwestra albo na jakąś imprezkę. Przyznam, że bardzo lubię takie upięcia, które są lekko “messy”, trochę w rockowym stylu, z pazurem. Taki sznurowy warkocz przyciągnie uwagę i jest o wiele trwalszy, niż zwykły. Jeśli prawidłowo go zakręcicie, to wytrzyma całą noc. 

Tutorial przygotowałam dla portalu wizaz.pl, gdzie możecie śledzić moje makijaże oraz fryzury. Fryzurę krok po  kroku i większe (ogromne) zdjęcia możecie zobaczyć tutaj: www.wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja-i-pielegnacja/Upiecie-na-sylwestra
Kochani, mam nadzieję, że rok 2014 był dla Was łaskawy. Dla mnie był to raczej nijaki rok, który nie przyniósł negatywnych przeżyć ale też nie zaskoczył niczym nadzwyczajnym. Mam nadzieję, że ten 2015 upłynie pod znakiem pozytywnych przełomów. Cieszę się, że tak licznie odwiedzacie mojego bloga i kiedy go zakładałam, to nie miałam pojęcia o tym świecie. Przestrzeni, w której toczy się zupełnie inne życie. Przez ten krótki czas prowadzenia bloga Kosmetyczna Hedonistka dane mi było poznać wiele inspirujących osób i odkryć swoją pasję do fotografii, makijażu i pisania o tym, co mnie interesuje. W życiu “przed blogiem” brakowało mi takiej odskoczni od rzeczywistości i życzę każdemu odkrycia swojego hobby. Kiedyś nie miałam pojęcia jak bardzo pasja nadaje życiu sens i napędza do działania. Jest mi niezmiernie miło, że korzystacie z moich rad i to, co tu piszę okazuje się być dla Was wartościowe. Mam nadzieję, że będziecie tu wpadać w przyszłym roku równie często. Życzę Wam wszelkiej pomyślności, radości, zdrowia i szczęścia w Nowym Roku. I przede wszystkim – szampańskiej zabawy!
Zapraszam Was też do śledzenia mojego bloga na portalach społecznościowych. Facebook niestety bardzo ogranicza zasięg postów i część z Was nie otrzymuje informacji o nowych wpisach. Dlatego zachęcam Was do obserwowania mojego konta na Instagramie i Bloglovin, gdzie wszystko jest przekazywane na bieżąco i trafia do 100% obserwatorów. Dzięki temu nie ominie Was żaden mój post 🙂

Przeczytaj także