Paletka MUA Makeup Academy Undressed: swatche cieni. Czy warto?
Daria

Daria

Autorka wpisu

Paleta cieni MUA Undressed jest często określana mianem tańszego zamiennika dla Urban Decay Naked. Niestety nie mam osobistego porównania dla tych dwóch palet. Jeśli miałabym porównać pigmentację i trwałość tych cieni do innych, bardzo popularnych, to z pewnością przypominają Sleek. Dużym plusem dla MUA jest małe osypywanie się w stosunku do Sleek’a, ale i pigmentacja jest nieco słabsza. Wszystko też zależy od koloru cienia w palecie, bo nie są one identycznej jakości. Jeżeli poszukujecie palety cieni, która w swoim wnętrzu zawiera naturalne ale i dosyć błyszczące kolory, to z pewnością warto zainteresować się prezentowaną paletką, tym bardziej, że kosztuje niewiele.

Paleta zawiera 12 kolorów, z czego 2 są matowe. Odcienie błyszczące, z drobinkami wyglądają naprawdę świetnie, położone na dobrą bazę albo białą kredkę. Szczególnie złote kolory pięknie rozświetlają makijaż. Maty są dosyć subtelne ale w dziennym makijażu na pewno dobrze się sprawdzą. Dużym plusem jest to, że cienie się nie osypują i nie rolują w załamaniu. Opakowanie jest plastikowe, z dołączoną pacynką, która przyda się nam w celu nałożenia koloru na powiekę.
Swatche, które widzicie są położone bez bazy, więc pigmentacja jest całkiem niezła, szczególnie jeśli chodzi o kolory perłowe. Cienie najlepiej prezentują się na dobrej bazie i dla dziewczyn, które nie oczekują spektakularnego nasycenia koloru za jednym pociągnięciem, na pewno będą świetną propozycją. Paleta jest utrzymana w brązowej tonacji, więc miłośniczki tego typu odcieni na pewno będą zadowolone. 
Podsumowując, jest to dobra paletka, której cena jest na tyle niska, że warto ją mieć. Mi bardzo przypadły do gustu kolory szampańskie i złote, które są dosyć mokre w swojej konsystencji i można je nałożyć na powiekę nawet bez bazy. Jedyne, czego mi brakuje w tej palecie to ciemnego, matowego brązu, który posłużyłby do podkreślenia zewnętrznego kącika.
Palety MUA możecie zakupić w sklepie www.cocolita.pl. Jest to jedyna, polska drogeria internetowa, w której na dzień dzisiejszy możecie dostać produkty MUA.
Paletka, o której mowa jest także do wygrania w moim konkursie na Facebooku, więc serdecznie Was tam zapraszam LINK.
__________________________________________________________
Wyniki konkursu ERA MINRALS

Zestaw pędzli do makijażu wędruje do:
Katarzyna Gray Bajer
Gratulacje i czekam na Twój adres!
Przeczytaj także