Oriflame Wonderlash Festive Edition: Tusz wydłużający i pogrubiający rzęsy!
Picture of Daria

Daria

Autorka wpisu

Moje rzęsy są dosyć wymagające i nie każdy tusz im służy. Szczególnie maskary z silikonową szczoteczką były zwykle rozczarowujące i starałam się szukać czegoś na wzór Maybelline Colossal. Testując tusz z limitowanej kolekcji Oriflame Wonderlash Festive Edition spotkało mnie wielkie zdziwienie. Szczoteczka jest cieniutka i silikonowa, co według moich wcześniejszych doświadczeń wstępnie oznaczało, że będzie niemiłosiernie sklejać rzęsy. Nic bardziej mylnego. Tusz moim zdaniem świetnie wydłuża i rozdziela, a ponad to sensownie pogrubia rzęsy, dzięki czemu prezentują się naturalnie. 

| Wydłużenie i pogrubienie |
Na zdjęciu prezentuję dwie warstwy. Zwykle nakładając taką ilość innego tuszu z silikonową szczoteczką, rzęsy byłyby bardzo sklejone, a na ich końcówkach stworzyłyby się nieestetyczne grudki. Tutaj nic takiego się nie dzieje. Rzęsy są pogrubione, rozdzielone i bardzo wydłużone.

| Trwałość |
Przy tuszach często rozczarowuje mnie to, że po kilku godzinach zaczynają się kruszyć, pozostawiając na policzku grudki. Oriflame Wonderlash Festive trzyma się na moich rzęsach cały dzień, bez zarzutu. 

| Konsystencja |
Przy pierwszej aplikacji tuszu Oriflame nie musimy go odstawiać, by zgęstniał. Od razu daje świetne rezultaty i nie gęstnieje zbyt szybko z biegiem czasu. Mamy zatem tusz, którego przydatność do użycia jest długa. Ja swój tusz mam już ponad miesiąc i nadal jego właściwości są takie, jak na początku.
| Szczoteczka |
Wonderlash Festive jest tuszem z silikonową szczoteczką, o bardzo gęsto ułożonych ząbkach. Szczoteczka nabiera odpowiednią ilość tuszu, a jej  wyprofilowany kształt umożliwia lekkie podkręcenie rzęs.
Podsumowując, jest to mój ulubiony tusz, którego już nie raz mogłyście zobaczyć w akcji w wielu makijażach. Za 35 zł otrzymujemy maskarę, która ładnie pogrubia, wydłuża i lekko podkręca rzęsy. Możecie go zakupić poprzez stronę internetową ORIFLAME. Ja z pewnością zamówię kolejną sztukę.
_________________________________________________
Zapraszam na mój Facebook & Instagram
Przeczytaj także