Nude Manicure czyli Miss Sporty Et Voila French Manicure na każdą okazję!
Daria

Daria

Autorka wpisu

Hej dziewczyny!
Mam dla Was dziś zdjęcia mojego absolutnie ulubionego manikiuru, który gości u mnie najczęściej.
Jest to typowy, jasno-różowy kolor, którego poszukiwałam bardzo długo, aż w końcu znalazłam na półce w Rossmannie, na którą rzadko spoglądałam. Jest to już moje chyba 10 opakowanie tego lakieru i zawsze chętnie do niego wracam. Lakier, o którym mowa, to Miss Sporty Et Voila French Manicure Nr 5.
Nie robi smug, trzyma się bardzo długo i przede wszystkim ma piękny, różowiutki kolor. Cena również przyjazna – około 5zł. Zawsze też kładę na każdy lakier coś bezbarwnego, co przedłuży żywotność manikiuru i w tym przypadku jest to również Miss Sporty Lasting Colour. Srebrne, ozdobne punkciki, które nakleiłam na każdy paznokieć, to Golden Rose Jolly Jewels – rozsmarowałam go na kartce, a później delikatnie wygrzebałam pędzelkiem srebrny brokat. Jest to fajny sposób na subtelne ozdobienie pazurków. Dodam też, że nie naklejałam tych punkcików na żaden klej, ponieważ sam lakier jest strasznie mocny. W ogóle seria Jolly Jewels jest nie do zdarcia, więc jeśli poszukujecie czegoś trwałego – polecam!

Uważam, że taki kolor na paznokciach jest idealny na każdą okazję, czy to do pracy, czy na wyjście dłonie będą zawsze czysto i schludnie wyglądać. 


A Wy jakie kolory najczęściej nosicie na paznokciach?
Zapraszam wszystkich do obserwowania mojego bloga,  niedługo planuję fajne rozdanie dla 
 obserwatorów 🙂

Przeczytaj także