NOWY TREND: HAIR TATTOOS CZYLI TATUAŻE DO WŁOSÓW.
Picture of Daria

Daria

Autorka wpisu

Przeglądając Instagram przy porannej kawie natknęłam się na ciekawy trend – tatuaże do włosów. Myślę, że za chwilę opanują większą część instagramowego świata i zaczną je nosić nasze rodzime gwiazdy. O co dokładnie chodzi? Zapraszam do dalszej części dzisiejszego wpisu, gdzie zobaczycie też więcej zdjęć. 

TATUAŻE DO WŁOSÓW
___________
Tatuaże do włosów to niby coś nowego, ale tego typu ozdoby są nam już dobrze znane. Latem praktycznie w każdym sklepie można było kupić metaliczne tatuaże, które miały ozdabiać nasze ciało. Teraz okazuje się, że takie tatuaże mogą wyglądać ciekawie również na włosach! Szczerze? Czuję, że to będzie hit nadchodzącego karnawału.

JAK TO SIĘ NAKLEJA?
___________
Kiedy tylko dowiedziałam się o tatuażach do włosów, to od razu postanowiłam wypróbować je na sobie. Po sezonie letnim zostały mi jeszcze zwykłe, złote tatuaże, które naklejałam na ciało. Wycięłam interesujący mnie wzór, nakleiłam delikatnie na włosy i wierzchnią warstwę zmoczyłam wacikiem nasączonym wodą. Za pierwszym razem się nie udało i tatuaż nie chciał się przykleić do włosów. Dopiero za drugim razem wyszło, ale pod warunkiem odklejania tej zmoczonej warstwy papieru od dołu, a nie od strony przedziałka. Ważne, aby włosy były jak najbardziej wygładzone i suche. Najlepiej taki tatuaż przyklejać przy całkowicie związanych w kucyk włosach, albo przy zaczesanych gładko na jedną stronę. Niestety obawiam się, że na rozpuszczonych tatuaż może szybko się uszkodzić. Pewnie zastanawiacie się co z usuwaniem takiego tatuażu. Wystarczy dokładnie zmoczyć włosy i naklejka powinna oderwać się w całości bez żadnego problemu. Z włosów tatuaż zdecydowanie lepiej się usunął, niż np. ze skóry. Podejrzewam, że te specjalne tatuaże przeznaczone do włosów mogą być trochę bardziej lepkie i wytrzymałe. Ja swój komplet zamówiłam TUTAJ KLIK. A poniżej trochę instagramowych stylizacji z tatuażami, które udało mi się znaleźć. 
_________________________

Metaliczne tatuaże do włosów – hot or not? Podoba się Wam ten trend czy może jest zupełnie nie w Waszym stylu? Osobiście uważam, że do jakiejś minimalistycznej, czarnej kreacji na zabawę sylwestrową, taki tatuaż może stanowić ciekawą ozdobę. 
↓Obserwuj bloga, jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi postami ↓Przeczytaj także

KOSMETYCZNI ULUBIEŃCY CZERWCA.

Dziś przygotowałam dla Was szybki przegląd moich ulubionych kosmetyków, po które w minionym miesiącu sięgałam najchętniej. Wspomnę między innymi o wodoodpornym tuszu do rzęs, trwałej

Czytaj dalej »

Dyson Airwrap vs. Revlon One Step

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad zakupem jakiegoś urządzenia do wygładzania włosów, które będzie dla nich trochę bardziej łagodne, niż tradycyjna prostownica, to mam coś dla

Czytaj dalej »