BIŻUTERIA SEZONU CZYLI EAR JACKET – KOLCZYKI ZA UCHO 2W1.
Daria

Daria

Autorka wpisu

Czy słyszałyście już o kolczykach o dziwnej nazwie “ear jacket”? To podobno najmodniejsza biżuteria sezonu! W dzisiejszym wpisie pokażę Wam kilka modeli, które udało mi się upolować w bardzo niskiej cenie, a ich jakość wcale nie odbiega od biżuterii, którą możemy znaleźć w sieciówkach. 

Kolczyki z listkiem TUTAJ klik

Pierwszy raz z tego typu kolczykami spotkałam się na instagramowych zdjęciach różnych gwiazd, więc od razu zwróciły moją uwagę. Są delikatne, a zarazem bardzo efektowne, a taką biżuterię lubię najbardziej. Ciekawe w nich jest to, że dolna część wystaje jakby pod uchem i wygląda to bardzo interesująco. Kolczyki “ear jacket” składają się z 3 elementów: kuleczki tzw. wkrętki, zapięcia i dolnej, ozdobnej części, która jest najbardziej efektowna. Samo zakładanie może się wydawać początkowo dosyć skomplikowane, ale szybko dojdziemy do wprawy. Wystarczy włożyć kuleczkę w dziurkę, od tyłu założyć tą dolną część i zapiąć zakrętką. Tak jak już wspomniałam – kolczyki kosztowały naprawdę grosze, a są świetnej jakości jak na sztuczną biżuterię. Fajne jest też to, że można je dowolnie komponować i dobierać za każdym razem inną kuleczkę, albo po prostu nosić bez tej dolnej części. 
1. tutaj klik  |  2. tutaj klik  |  3. tutaj klik
 ***
Co sądzicie o takich kolczykach? Macie je już w swojej kolekcji? 
Przeczytaj także

SILIBLEND – HIT CZY KIT?

Kiedy na Instagramie pojawiły się pierwsze filmiki, w których dziewczyny pokazywały jak nakładają podkład silikonowymi wkładkami do biustonoszy, to miałam chwile zwątpienia. “Cyckoblendery” bardzo szybko

Czytaj dalej »