NAJLEPSZY TEST NA POROWATOŚĆ WŁOSÓW I PREMIERA MOICH EBOOKÓW Z ZIMOWYMI PLANAMI PIELĘGNACJI!
Daria

Daria

Autorka wpisu

Dawno mnie tu nie było i dzisiejszym wpisem chciałabym przełamać tę małą, blogową ciszę. Ostatnio jestem aktywna tylko i wyłącznie na Instagramie @kosmetycznahedonistka. Na moim Stories bardzo dużo się dzieje i przyznam, że taka forma kontaktu z moimi odbiorcami jest dla mnie najbardziej satysfakcjonująca. Nie myślcie sobie jednak, że znikam z blogowej przestrzeni –  o nie! Mam nadzieję, że już od stycznia wrócę ze zdwojoną siłą. Instagram, a konkretnie Stories otworzył mnie na Was jeszcze bardziej, ale brakuje mi pisania, od którego przecież te 7 lat temu wszystko się zaczęło 🙂  

Dziś mam przyjemność ogłosić premierę moich najnowszych i chyba najbardziej wyczekanych przez Was eBooków z zimowymi planami pielęgnacji. Jestem ogromną zwolenniczką dbania o włosy zgodnie z obowiązującą porą roku. Plany z eBooka „Nauczę Cię dbać o włosy” były wprowadzeniem do świata świadomej pielęgnacji i to od nich warto zacząć. Przetestowałyście je już? Jeśli tak, to czas na zimowy plan działania. 


Zima jest porą roku, która może być dla naszych włosów sporym wyzwaniem. To właśnie teraz odczuwamy największe problemy z suchością, kruchością, szorstkością, łamliwością oraz elektryzowaniem się włosów. Nie sprzyjają im takie czynniki jak skoki temperatur, a więc przechodzenie z zimnego dworu do ciepłego, ogrzewanego pomieszczenia, wiatr, śnieg oraz tarcie włosów o czapkę, szalik i okrycia wierzchnie. To wszystko powoduje, że nasze włosy mogą mieć mały kryzys, dlatego tak ważne jest zafundowanie im odpowiedniej pielęgnacji. Takiej, która będzie zapewniała im sporą ilość okluzji oraz nawilżenia. Będziemy zatem dążyć do tego, aby włosy były odpowiednio dociążone i nawilżone, gładkie, miłe w dotyku i lśniące oraz przede wszystkim zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi, jakie czyhają na nie w okresie zimowym.


I taką właśnie idealną pielęgnację, skomponowaną z kosmetyków odpowiednich dla danej porowatości oraz dopasowanych do aktualnej pory roku znajdziecie w moich najnowszych eBookach z zimowymi planami pielęgnacji.  W każdym dniu będziecie miały dokładną rozpiskę tego co powinnyście zrobić i jakich konkretnie produktów użyć. To w zasadzie gotowa recepta na piękne włosy. 


Zanim jednak kupicie mojego eBooka z zimowym planem pielęgnacji, to zapraszam Was do wykonania testu na porowatość włosów. Zaznaczcie w nim odpowiedzi, które najlepiej określają Wasze włosy, a wynik pokaże Wam jakie włosy posiadacie. Później zamówcie w moim sklepie plan dla Waszej porowatości zaznaczając, czy myjecie włosy 2,3 czy 4 razy w tygodniu. Jeśli robicie to częściej – wybierzcie plan z myciem 4 razy w tygodniu. Dodałam tam informacje jak zwiększyć ilość myć w planie. Jeśli natomiast myjecie włosy rzadziej niż 2 razy w tygodniu, to po prostu omińcie jedno mycie. To może brzmieć trochę skomplikowanie, ale gdy zobaczycie plan oraz moje objaśnienia, to wszystko okaże się banalnie proste. 

…pssst! Wszystkie kosmetyki z planu kupicie w jednym miejscu i to ze zniżką -10% Kod rabatowy znajduje w eBooku 🙂

Przeczytaj także

Dyson Airwrap vs. Revlon One Step

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad zakupem jakiegoś urządzenia do wygładzania włosów, które będzie dla nich trochę bardziej łagodne, niż tradycyjna prostownica, to mam coś dla

Czytaj dalej »