#NAILSOFINSTAGRAM. 6 WIOSENNYCH POMYSŁÓW NA MANICURE.
Picture of Daria

Daria

Autorka wpisu

Jeśli obserwujecie mnie na Instagramie TUTAJ klik, to pewnie widziałyście, że często publikuję tam zdjęcia swoich paznokci w różnych stylizacjach. Dziś postanowiłam zebrać w jeden post swoje ostatnie prace i może zainspirują Was do stworzenia czegoś podobnego na swoich paznokciach. Podam Wam też dokładne nazwy lakierów, jakich użyłam. Zapraszam do czytania dalej!

Niedługo na Wizaz.pl zobaczycie jak krok po kroku wykonać taki graficzny manicure. Dodam tylko, że jest bardzo prosty. Użyłam czerni Maybelline Colorama 23 Dark Chocolate oraz idąc od palca wskazującego: Essie 723 Knockout Pout, Essie 3029 Too Taboo, 722 Haute As Hello i na ostatnim znów 723. Jako podkład pod lakiery zastosowałam Semilac 053 French Pink Milk. 
Semilac Pink Rock 007.
Na palcu wskazującym Semilac 094 Pink Gold, reszta pomalowana Semilac Luminous Cyclamen 082. Według mnie to opalizująca wersja kultowego już Mardi Gras. 
Semilac Dirty Red 069. Nietypowy odcień łączący w sobie kolor czerwony i karmelowy z lekko rudawą poświatą. Na pewno wiecie o co chodzi 🙂
Semilac 023 Banana oraz Semilac 022 Mint. Jak zrobić cieniowane paznokcie krok po kroku pokazywałam TUTAJ klik oraz TUTAJ klik. 
Semilac Pink Rose 064 oraz na serdecznym 094 Pink Gold. Połączenie brokatowego lakieru z innymi odcieniami to moje ulubione zestawienie. 

Jak zrobić paznokcie hybrydowe krok po kroku opisywałam dokładnie TUTAJ klik. Lakiery hybrydowe Semilac oraz wszystkie niezbędne narzędzia zakupicie TUTAJ klik.
Jeśli chcecie być na bieżąco, to zapraszam do obserwowania mnie na Insta!
Przeczytaj także

PAŹDZIERNIK W ZDJĘCIACH.

Posty w stylu “miesiąc w zdjęciach” mają w sobie coś fajnego i sama chętnie podglądam je na innych blogach. Pamiętacie czasy, kiedy na “Hedonistce” pojawiało

Czytaj dalej »