METALICZNY MANICURE STARGAZER CHROME.
Daria

Daria

Autorka wpisu

Od czasu do czasu mam odchyłki od normy w kwestii manicure i lubię spróbować czegoś zupełnie innego, niż uwielbiane przeze mnie pastelowe róże czy kolory nude. Dziś pokażę Wam lakier metaliczny, który sprawdza się zarówno solo, na wszystkich paznokciach, jak i przy zdobieniach czy akcentach w manicure. Na pewno zobaczycie go jeszcze w nie jednym zestawieniu z innymi lakierami i zdradzę Wam tylko, że nieziemsko wygląda w duecie z czernią. Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć i poznać jego dokładną nazwę, to zapraszam do czytania dalej. 

Ten metaliczny lakier to StarGazer Chrome 234. Kryje już przy pierwszej warstwie i jest bardzo trwały. Tak jak wspominałam już na początku notki – genialnie wygląda w połączeniu z innymi lakierami, szczególnie ciemnymi lub po prostu klasyczną czernią. Dostępnych jest 6 wersji kolorystycznych tego lakieru. Możecie go zakupić TUTAJ klik. 
Ostatnio odkrywam co raz więcej ciekawych lakierów, na które kiedyś nawet nie zwróciłabym uwagi. Myślę, że takie szalone akcenty kolorystyczne na paznokciach dobrze nastrajają na jesień, która potrafi nieźle zdołować. Co myślicie o takim manicure? Z jakim kolorem widzicie go w duecie? 

 fb
 fb

 ig

 bl

Przeczytaj także