MANICURE NA PRZEKÓR JESIENI: ESSIE 722 HAUTE AS HELLO & ESSIE 723 KNOCKOUT POUT ORAZ NAJLEPSZY NABŁYSZCZACZ, WYSUSZACZ I TOP COAT DO PAZNOKCI SECHE VITE.
Daria

Daria

Autorka wpisu

Dziś serwuję Wam manicure na przekór jesiennej szarówce. Nie wiem jak Wy ale ja po kilku dniach z szarawo-nudziakowym mani, po prostu mam wielką chęć na kolorystyczne ożywienie. Połączyłam dwa cudowne, pastelowe kolory z kolekcji Essie. Prezentują się jeszcze lepiej, niż na zdjęciach i jeśli lubicie pastele, to te dwa kolory powinny zająć miejsce w Waszej lakierowej kolekcji. Chciałam Wam również zaproponować świetny nabłyszczacz i wysuszacz lakieru do paznokci, który ostatnio uwielbiam. Podczas chwilowej przerwy w hybrydach (czekałam na nową dostawę kolorków) używałam tradycyjnych lakierów, które niestety nie powalają trwałością. Poza tym najbardziej dobijające w niektórych, zwykłych lakierach jest to, że schną naprawdę długo. Dzięki produktowi, o którym przeczytacie dalej paznokcie schną ekspresowo, błyszczą jak hybrydy, a trwałość manicure jest o wiele dłuższa. Zapraszam do dalszej części dzisiejszej notki. 

SECHE VITE DRY FAST TOP COAT
_________________________________
Wysuszacz lakieru, a zarazem nabłyszczacz i utwardzacz, to naprawdę dobry wynalazek. Niestety większość lakierów rozczarowuje słabym połyskiem, który osobiście uwielbiam. Seche Vite bije rekordy popularności na blogach i Youtube, a  ja jestem chyba ostatnią osobą, która przekonała się o jego wyjątkowości. Wysusza lakier w 5 minut i można zapomnieć o odbitej poduszce, kiedy malujemy paznokcie na noc. Połysk, który uzyskujemy dzięki temu produktowi jest porównywalny z hybrydami i to chyba najbardziej mnie cieszy. Poza tym Seche Vite przedłuża trwałość lakieru, a więc jest to dla mnie produkt idealny. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcecie zainwestować z hybrydy, to polecam Wam Seche Vite, który po prostu jest produktem genialnym. Na zdjęciu widzicie jak odmienia lakier i nadaje mu niesamowitego połysku. Muszę jednak wspomnieć też o tym, że zmienia niektóre kolory lakierów i w przypadku Essie 722 Haute As Hello z koralowego powstał bardziej pomarańczowy odcień. W przypadku różu na kolejnych dwóch paznokciach nie zaobserwowałam żadnych tonacyjnych zmian. Mimo wszystko niesamowicie go polecam! 
Seche Vite zakupicie TUTAJ klik
Essie 723 Knockout Pout (róż) zakupicie TUTAJ klik
Essie 722 Haute As Hello (koral) zakupicie TUTAJ klik
Jestem ciekawa czy również jesteście fankami Seche Vite. Może polecicie mi jakieś ładne kolory Essie? Czuję, że staję się ich wielką fanką 🙂
 fb
 fb

 ig

 bl
Przeczytaj także