KONTUROWANIE NÓG, LOKI NA PODPASKI I CEBULA NA POROST BRWI CZYLI DZIWNE TRIKI URODOWE Z INSTAGRAMA.
Picture of Daria

Daria

Autorka wpisu

Instagram to jak dotąd mój ulubiony portal społecznościowy. Dzięki hasztagom można bardzo szybko odnaleźć to, co nas interesuje lub odkryć zupełnie nowe rzeczy. Dużą popularnością cieszą się krótkie filmiki z szybkimi trikami urodowymi, które czasem są bardzo zaskakujące. W dzisiejszym wpisie pokażę Wam kilka najciekawszych i zarazem najdziwniejszych filmików, z jakimi się ostatnio spotkałam. 

KONTUROWANIE NÓG
__________
Konturowanie twarzy już nikogo nie powinno dziwić. Dotychczas spotkałam się z konturowaniem biustu, brzucha, karku, a ostatnio na Instagramie modne jest konturowanie nóg. Idzie lato i być może niektóre z Was skorzystają z takiego “optycznego” poprawiania kształtu ud i łydek, ale wszystko z umiarem oraz za pomocą wodoodpornych produktów. W przypadku konturowania nóg skupiłabym się bardziej na rozświetleniu centralnej części, niż używaniu ciemnego brązu, który przy niedostatecznym roztarciu może być zbyt widoczny.

***aby odtworzyć film najedźcie myszką na środek zdjęcia i kliknijcie play

LOKI NA PODPASKI
__________
Myślałyście, że rolki po papierze toaletowym to najdziwniejszy sposób na loki bez użycia ciepła? Otóż okazuje się, że kobieca wyobraźnia nie zna granic i nawet podpaski można wykorzystać w kreatywny sposób 🙂 Przyznam, że loki na filmiku wyglądają świetnie! A może by tak…na tampony? #haha

  CEBULA NA POROST BRWI
___________
Słyszałam już o cebulowych wcierkach, które niesamowicie przyspieszają porost włosów, jednak sama nigdy ich nie próbowałam. Nie przypadam za tym specyficznym zapachem, więc nie zanosi się, abym wykorzystała cebulę w ten sposób. Podobno działa też samo pocieranie cebulą o brwi, aby je zagęścić. Hehe, no nie wiem.


ZGRZEWANIE WŁOSÓW PROSTOWNICĄ
___________
Sposób na fale przy użyciu prostownicy i folii aluminiowej jest coraz bardziej popularny na Instagramie, ale sama nie odważyłabym się spróbować. Generalnie ma to prawo zadziałać i nie zniszczyć włosów, ale z folią może być różnie i o ile jest dobra do pieczenia kurczaka, to dla włosów może być zabójcza. Podobne, drobne fale uzyskacie zaplatając warkoczyki na noc.


SPOSÓB NA OMBRE
___________
Wydawałoby się, że taki sposób na ombre jest na tyle absurdalny, że nie ma prawa zadziałać, a jednak na Instagramie wszystko jest możliwe. Jedno jest pewne – wygląda to wszystko bardzo efektownie. Spotkałyście się kiedyś z taką metodą farbowania włosów? 


KRESKA OD SZABLONU
__________
Użycie szablonu do namalowania równej kreski na górnej powiece może być bardzo pomocne, ale też nieco problematyczne. Nie każdy szablon będzie pasował do wielkości naszej powieki, a poza tym trzeba uważać, aby go dobrze przyłożyć. Pomysł jest fajny o ile znajdziemy dobry szablon i widziałam coś takiego na Allegro. 


***
Co myślicie o takich instagramowych trikach? Macie ochotę jakiś wypróbować? 


Przeczytaj także