Konkurs makijażowy: PORY ROKU. Wygraj profesjonalne kosmetyki i zostań ambasadorką GLAZEL VISAGE!
Daria

Daria

Autorka wpisu


Witajcie kochane.


Mam wielką przyjemność ogłosić mój pierwszy konkurs makijażowy, w którym możecie wygrać profesjonalne kosmetyki Glazel Visage. Dodatkowo jedna z Was będzie miała szansę zostać ambasadorką marki! 

Na czym polega konkurs?
Konkurs nosi nazwę PORY ROKU i polega na wykonaniu makijażu inspirowanego dowolnie wybraną przez siebie porą roku. Obowiązuje kompletny brak zasad! Możecie zaskoczyć prostotą lub całkowitym szaleństwem. Wiosna, lato, jesień, zima – co wybierzecie?

 ZASADY OBOWIĄZKOWE KONKURSU


 • Polub mój fanpage na Facebooku: Kosmetyczna Hedonistka Blog
 • Polub  fanpage Glazel Visage
 • Udostępnij publicznie TO zdjęcie konkursowe na swoim  Facebooku
 • Stwórz makijaż inspirowany wybraną przez siebie porą roku
 • Prześlij do 15 września 2013r. jedno zdjęcie konkursowe (może być to również kolaż) na adres kosmetyczna.hedonistka.konkurs@wp.pl z dopiskiem “Konkurs – pory roku”
 • Przeczytaj regulamin ↓↓↓↓↓↓


REGULAMIN 1. Udział w konkursie może wziąć każdy, bez względu na to czy posiada bloga, czy nie.
 2. Można przesłać tylko jedną pracę konkursową.
 3. Makijaż musi być specjalnie wykonany na potrzeby konkursu i nie może być
  nigdzie publikowany do dnia 15 września 2013.
 4. Miejsce I zdobywa osoba wyłoniona przez Jury, która otrzyma zestaw profesjonalnych kosmetyków  i tytuł ambasadorki/ambasadora GLAZEL VISAGE. Miejsce II zdobywa osoba, która otrzyma największą ilość lajków pod swoim zdjęciem konkursowym na moim Facebooku. Powędruje do niej zestaw profesjonalnych kosmetyków Glazel.  
 5. Pracę  należy przesłać na adres kosmetyczna.hedonistka.konkurs@wp.pl  do dnia 15 września 2013r. włącznie z dopiskiem w treści maila “Wyrażam zgodę na publikację swojego wizerunku na FB HedonistkaKosmetyczna.Blog i na blogu.”
 6. Dnia 16 września (poniedziałek) rozpocznie się głosowanie na przesłane prace konkursowe, które zamieszczę w galerii na swoim Facebooku, które potrwa tydzień (do 23 września 2013r. do godziny 12:00). Wyniki podam oficjalnie koło godziny 18:00 na swoim Facebooku i na blogu.
 7. Korzystanie z serwisów typu like4like jest zabronione. Gramy tylko uczciwie, a wszelkie próby wyłudzeń będą skutkowały dyskwalifikacją uczestnika.Zapraszam do wzięcia udziału, bo nagrody są naprawdę cenne.
Pozdrawiam,
D. 
___________________________________________________________________
Nagrody z poprzedniego konkursu wygrywa….
ANETA ŻYŁOWSKAA
Kochana, Twój komentarz mnie po prostu rozbawił 🙂 
Odezwij się na Facebooku z adresem do wysyłki.
A Was kochani zapraszam na kolejny konkurs TUTAJ, tym razem wygrywają dwie osoby!
 
Przeczytaj także

SILIBLEND – HIT CZY KIT?

Kiedy na Instagramie pojawiły się pierwsze filmiki, w których dziewczyny pokazywały jak nakładają podkład silikonowymi wkładkami do biustonoszy, to miałam chwile zwątpienia. “Cyckoblendery” bardzo szybko

Czytaj dalej »