Konkurs Makijażowy “Pory Roku”: II etap. Prezentacja nadesłanych prac i zaproszenie do głosowania.
Picture of Daria

Daria

Autorka wpisu

Witajcie.
Wczoraj zakończył się etap zbierania prac do konkursu makijażowego “Pory Roku”. Bardzo dziękuję wszystkim za tak duże zainteresowanie, a co za tym idzie – licznie nadsyłane prace. Dużo z nich nie spełniało warunków regulaminu, dlatego musiały zostać odrzucone.
Dziś zgodnie z zasadami konkursu zaczynamy II etap. Będzie on polegał na głosowaniu za pośrednictwem  Facebooka na wybraną pracę konkursową. Zdjęcie, które zdobędzie największą ilość lajków – wygrywa. Zapraszam do udziału w głosowaniu TUTAJKażda uczestniczka może już opublikować swoją pracę na swoim blogu czy Facebooku. Głosujecie do 23 września 2013r. do 12:00.
Ja już wiem, że będę miała koszmarnie ciężki orzech do zgryzienia. Niestety podejmowanie takich decyzji nie jest łatwym zadaniem. Wszystkie prace są świetne i każda na swój sposób mnie urzekła.

A oto wszystkie prace konkursowe! Pełne zdjęcia znajdziecie na moim Facebooku.

Zasady całego konkursu oraz regulamin znajdziecie TUTAJ. Pamiętajcie, że głosujemy na Facebooku.
Macie swoje faworytki? 

POMÓŻCIE MI DOKONAĆ WYBORU! 

Pozdrawiam,
D.
_________________________________________________________________________________

Przeczytaj także

5 TRIKÓW Z SUCHYM SZAMPONEM.

Suchego szamponu używam do odświeżania swoich włosów bardzo sporadycznie. Zazwyczaj powoduje u mnie łupież, swędzenie i podrażnienie skóry głowy. Mimo to zawsze muszę go mieć

Czytaj dalej »

KOSMETYCZNI ULUBIEŃCY CZERWCA.

Dziś przygotowałam dla Was szybki przegląd moich ulubionych kosmetyków, po które w minionym miesiącu sięgałam najchętniej. Wspomnę między innymi o wodoodpornym tuszu do rzęs, trwałej

Czytaj dalej »