Koniec z Google Reader – zaproszenie na Facebooka, Bloglovin i G+.
Picture of Daria

Daria

Autorka wpisu

Hej kochane!

Chciałabym Wam w tym poście przypomnieć, że od 1 lipca 2013 nie będzie już możliwości korzystania z Czytnika Google (Google Reader).  Tak, tak, to głupota ale niestety Google wyraźnie zmierza ku wielkim zmianom.
Jeśli właśnie dzięki temu czytnikowi pojawiają się Wam moje nowe posty, to niestety takiej opcji już nie będzie. Dlatego też aby być na bieżąco z blogiem i świeżymi notkami –  zachęcam Was do polubienia mojej strony na Facebooku KLIK oraz dodania bloga do Bloglovin KLIK.  Możecie także dodać mnie do kręgów w Google+. Poniżej kilka wskazówek technicznych co do nowych opcji śledzenia mojego bloga.
Facebook
Zasady Facebooka każdy zna – gdy tylko pojawia się u mnie nowa notka, wrzucam informację na FB i każdy z łatwością może to zobaczyć na swojej tablicy. Musicie jedynie po kliknięciu w “Lubię to” na mojej stronie rozwinąć przycisk “Wiadomość” i kliknąć “Dodaj do listy zainteresowań”, aby moje nowe posty pojawiały się Wam na bieżąco.

Bloglovin’
Bardzo wygodnym narzędziem do obserwowania różnych blogów jest także Bloglovin KLIK, który dzięki przyciskowi “Follow” daje możliwość obserwowania. Możecie także “zassać” wszystkie swoje ulubione blogi, które do tej pory obserwowałyście automatycznie, poprzez rozwinięcie niebieskiego serduszka na głównej stronie Bloglovin i kliknięcie w “Settings”. Po przewinięciu na sam dół będziecie miały możliwość zaimportowania wszystkich lubianych blogów z Google Reader bez zbędnego klikania. Bardzo fajny portal, wszystkie ulubione blogi możecie mieć w jednym miejscu.
Kręgi Google+
Dodając mojego bloga do kręgów Google+ również macie możliwość obserwacji nowości na blogu. Można do zrobić klikając “dodaj do kręgów” i zaznaczając odpowiednią grupę, np. “Obserwowani”.

GFC – Sieć znajomych Google
W dalszym ciągu możecie również “dołączać do witryny” poprzez Google Friend Connect  (GFC, Sieć znajomych Google). Podobno ta opcja “zostaje”.
Tak więc zapraszam Was serdecznie do skorzystania z nowych opcji obserwacji. Jeśli macie jakieś pytania – zapraszam do zadawania ich w komentarzach. Miłego dnia :*
Pozdrawiam,
D.
______________________________________________________________________________

Przeczytaj także

Dyson Airwrap vs. Revlon One Step

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad zakupem jakiegoś urządzenia do wygładzania włosów, które będzie dla nich trochę bardziej łagodne, niż tradycyjna prostownica, to mam coś dla

Czytaj dalej »