Golden Rose Selective Purple Mirage 44: ciemna śliwka na moich paznokciach.
Picture of Daria

Daria

Autorka wpisu

Dawno już nie było żadnego mani na blogu, więc dziś przychodzę do Was z szybkim lakierowym postem. Uwielbiam ciemne kolory na paznokciach, a Golden Rose ma w swojej ofercie bardzo bogaty wybór. Dziś pokazuję Wam jak wygląda Golden Rose Selective, w odcieniu Purple Mirage 44. To bardzo ciemna śliwka, przez którą przebijają kobaltowe drobinki. W słońcu lakier wydaje się być właśnie śliwkowy, natomiast w sztucznym oświetleniu to głęboki fiolet. Ten i inne kolory możecie kupić w promocyjnej cenie TUTAJ, za 4,99!


Pojemność to aż 16ml, a sama buteleczka bardzo przypomina mi lakiery z OPI. Kolor Purple Mirage to piękny, głęboki fiolet, który będzie idealnym kolorem na jesień i zimę. Ładnie podkreśla jasne dłonie, nie czyniąc ich trupimi czy niezdrowymi. Kolor jest błyszczący i naładowany dużą ilością malutkich drobinek.  Mam już kilka lakierów z tej serii i są bardzo odporne na odpryskiwanie, ścieranie się i generalnie trzymają się na paznokciach 5-6 dni, ale to oczywiście sprawa indywidualna. Wybór kolorów z tej serii jest bardzo szeroki, więc na pewno warto się skusić za taką cenę.

Lubicie takie kolory? Ja uwielbiam je szczególnie w okresie jesienno-zimowym.
Pozdrawiam,
D. 
Przeczytaj także

PUSTAKI #2

Witam Was z ten leniwy, lany poniedziałek. Dziś przygotowałam kolejną porcję produktów, które ostatnimi czasy udało mi się zużyć czyli typowy “projekt denko”. Znajdziecie tu

Czytaj dalej »