GADŻECIARA: MOJE ULUBIONE, DARMOWE APLIKACJE NA TABLET, iPAD, iPHONE.
Picture of Daria

Daria

Autorka wpisu

Dziś pierwszy post z cyklu o nazwie “Gadżeciara”, którą niewątpliwie jestem. Telefon zmieniam średnio raz na dwa miesiące i bardzo interesuję się tematem wszelkiego rodzaju gadżetów, nie tylko typowo kobiecych. Mam nadzieję, że cykl przypadnie Wam do gustu i znajdziecie w nim ciekawe inspiracje zakupowe. W dzisiejszym poście nie będę opowiadać stricte o moim tablecie, bo iPada mini już chyba wszyscy dobrze znają.  Zdradzę Wam jakie są moje ulubione aplikacje, których używam niemal codziennie. Są to aplikacje, które śmigają zarówno na iOS, jak i na Androidzie, więc praktycznie każda z Was będzie mogła wypróbować. Zapraszam do dalszego czytania. 

WEEK TABLE
________________
Jeśli lubicie trzymać rękę na pulsie i mieć wszystko zaplanowane, to apka Week Table jest naprawdę świetna i prosta w obsłudze. Lubię w niej to, że mam ogląd na cały tydzień i mogę sobie zaplanować np. tygodniowy rozkład postów na bloga. Dodatkowo jest tu podział na godziny. Jeśli chodzicie do szkoły, to może być ciekawa opcja, jako elektroniczny plan lekcji. 
SHOPSHOP
________________
To nic innego jak aplikacja, w której można zapisać listę zakupów i na bieżąco skreślać nieaktualne pozycje. Jest bardzo przejrzysta i szybka w obsłudze. Jest też pomocna, kiedy pakuję się na wyjazd i odhaczam rzeczy, które już wrzuciłam do walizki. 
EVERNOTE
________________
Evernote to bardziej zaawansowany notatnik, w którym możemy sobie zapisywać wiele ważnych informacji. Można też tworzyć checklisty i ustawiać przypomnienia. Bardzo ciekawa aplikacja, w której często mam schowane swoje ulubione przepisy kulinarne lub luźne myśli i zadania do wykonania. 
FOTORUS
________________
Aplikacja, w której można tworzyć kolaże na Instagram ale nie tylko. W Fotorus wyretuszujemy też zdjęcie i dodamy efekty specjalne. Jeśli jesteście fankami portali społecznościowych, to taka aplikacja naprawdę się przyda. 
FULL PIC
________________
Aplikacja umożliwia dodanie na Instagram zdjęcia w pełnej wielkości. Instargam zawsze kadruje fotki w kwadrat, co nie do końca mi czasem odpowiada. Zwykle robię zdjęcia w poziomie i takie kadrowanie zabiera mi dużo przestrzeni. Dzięki Full Pic mogę dodać zdjęcia w odpowiedniej dla mnie formie. Stworzymy tu też kolaż i dodamy efekty specjalne. 
OBSERWUJĄCY+ 
________________
Baaardzo ciekawa aplikacja, dzięki której dowiemy się kto nas zaobserwował na Insta czy na Facebooku ale też kto anulował obserwację. Efekty pracy tej aplikacji są czasem zaskakujące i można z niej wiele wywnioskować 🙂 Szukajcie w AppStore pod hasłem Followers+.
BLOGLOVIN’
________________
Z tej aplikacji korzystam codziennie, po kilka razy. Dodaję tu swoje ulubione blogi i śledzę nowe posty. Korzystałam kiedyś z Feedly i innych tego typu aplikacji, które zasysają nowe publikacje z interesujących mnie stron ale żadna nie była tak przyjemna dla oka jak Bloglovin’. 
TVN24
________________
Po prostu wiadomości, od których jestem uzależniona. Zawsze muszę wiedzieć co się dzieje, dlatego portale informacyjne są u mnie na porządku dziennym. Najbardziej lubię TVN24 i w domu też najczęściej oglądam ten kanał. 
ESKA GO
________________
Jedyne radio, którego słucham to Eska Rock, Eska Rock Polska i inne odmiany tej rockowej stacji. Świetna rozgłośnia i działa wyśmienicie na iPadzie czy komputerze. Aplikacja się nie zacina i może działać w tle, podczas gdy robimy na tablecie coś zupełnie innego. 
PADGRAM
________________
Na iPadzie używam aplikacji Padgram, bo znacznie lepiej się w nim przegląda nowe posty dodane na Instagramie. Przejrzysta i łatwa w obsłudze aplikacja. W ogóle zauważyłam, że Instagram nie jest jeszcze tak popularny wśród użytkowników np. Facebooka. Zachęcam do wypróbowania tego portalu społecznościowego, gdyż jest o wiele bardziej przyjazny niż Facebook. Możecie mnie zaobserwować TUTAJ klik. 
Jestem ciekawa jakie są Wasze ulubione aplikacje?
Dajcie KONIECZNIE  znać w komentarzach! Kolejny post z serii “Gadżeciara” już niedługo. 
 fb
 ins
 bl
Przeczytaj także