EBOOK “MEGAWYGŁADZENIE” WŁOSÓW TO JUŻ BESTSELLER!
Picture of Daria

Daria

Autorka wpisu

Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że mój eBook “Megawygładzenie” zyskał status bestsellera. Udało Ci się już przetestować moje autorskie plany na gładkie, lśniące i miękkie włosy? Chcesz zobaczyć je w najbardziej wygładzonej wersji i to bez użycia prostownicy? Zapraszam Cię do mojego sklepu kosmetycznahedonistka.sklep.pl i zakupu eBooka „MEGAWYGŁADZENIE”. Znajdziesz w nim aż 10 specjalnie wyselekcjonowanych, megawygładzających zestawów kosmetyków do włosów wraz z instrukcją ich stosowania krok po kroku.

Ebook dostępny jest dwóch cześciach. W każdej z nich jest po 10 planów pielęgnacyjnych wraz z instrucją stosowania krok po kroku. Możesz zakupić tylko jedną część. Którą? To bez znaczenia. Ja jednak zachęcam Cię do zakupu pakietu eBooków, który jest najbardziej korzystny cenowo.

Link do eBooka “Megawygładzenie” cz.1: https://kosmetycznahedonistka.sklep.pl/produkt/megawygladzenie-czesc-i-kopia/

Link do eBooka “Megawygładzenie” cz.2https://kosmetycznahedonistka.sklep.pl/produkt/megawygladzenie-czesc-ii-2/

Link do zestawu eBooków “Megawygładzenie” cz.1 i cz.2https://kosmetycznahedonistka.sklep.pl/produkt/zestaw-megawygladzenie-cz-1-i-cz-2/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Daria Gaweł (@kosmetycznahedonistka)

Przeczytaj także

5 KOSMETYCZNYCH ROZCZAROWAŃ…

Muszę przyznać, że zdecydowanie bardziej lubię pisać o produktach, które uwielbiam, niż o tych nietrafionych, ale czasem trzeba. Dziś serwuję Wam kolejną porcję kosmetycznych rozczarowań.

Czytaj dalej »