4 UPIĘKSZAJĄCE ZABIEGI, KTÓRYM PLANUJĘ SIĘ PODDAĆ: ICOONE, LIFTING, PODCINANIE MASZYNKĄ, MICROBLADING.
Daria

Daria

Autorka wpisu

Nowy rok, nowa ja? W styczniu zawsze robię listę rzeczy, które chciałabym zrealizować. Nie potrafię funkcjonować bez określenia konkretnych celów i postanowień. Z realizacją bywa różnie, ale zazwyczaj udaje mi się odhaczyć większość rzeczy na mojej liście. Jakie cztery, upiększające zabiegi mam w planach? O tym w dalszej części dzisiejszego wpisu. 


ICOONE LASER

W 2018 roku chciałabym zadbać o swoją sylwetkę bardziej, niż kiedykolwiek. Jędrne i wysportowane ciało nie jest celem samym w sobie. Końcówka minionego roku przyniosła mi ogromny spadek mocy, a co za tym idzie – motywacji do działania. W pewnym momencie powiedziałam sobie dość i postanowiłam zbudować konkretny plan działania. Już od pierwszych dni stycznia jadę z ćwiczeniami, dietą i mimo, że zakwasy nie dają mi żyć, to wiem, że niedługo poczuję się znacznie lepiej. Brakuje mi tych buzujących endorfin i przede wszystkim kondycji, bo w tym momencie dostaję zadyszki na samą myśl o wejściu po schodach na 4 piętro. Prócz ćwiczeń i diety chciałabym też w końcu skorzystać z dobrodziejstw zabiegów ujędrniająco-wyszczuplających, jakie można wykonać w profesjonalnych gabinetach. Pamiętacie, jak w jednym z wpisów wspominałam Wam o endermologii? Nie zdecydowałam się na nią z uwagi na brak czasu, ale tym lepiej, bo trafiłam na coś znacznie lepszego. Zabieg Icoone został mi polecony przez osoby mające porównanie z endermologią, która podobno przyniosła o wiele gorsze rezultaty. Icoone to ogólnie rzecz biorąc zabieg, który podobnie jak endermologia ma za zadanie zlikwidować cellulit, wyszczuplić dany obszar ciała i ujędrnić skórę, ale bez jej rozciągania. Polega na masażu danej partii zmechanizowanymi głowicami wyposażonymi w rolki. Dodatkowo każda głowica ma laser diodowy oraz światło LED, które wspomagają zmniejszenie obwodu ciała i produkcję kolagenu. Wiem, że istnieją dwa rodzaje urządzeń do tego typu masażu – jedno posiada laser, a drugie nie, przez co jest trochę mniej efektywne. To tak w wielkim skrócie, a jakie będą efekty na moich udach napiszę Wam za jakiś czas. Jestem aktualnie na etapie poszukiwań dobrego gabinetu w Trójmieście i mam już kilka na oku. Nie jest to zabieg tani i najlepiej wykonać go w serii, ale widząc efekty u moich koleżanek jestem gotowa ponieść taki koszt. Chciałabym jednak jeszcze poznać Wasze zdanie na ten temat, bo niejednokrotnie poddałyście mi jakiś fajny pomysł, albo wręcz przeciwnie – wybiłyście mi go z głowy. Czy są tu dziewczyny, które mają jakieś doświadczenie z Icoone? Dajcie koniecznie znać jakie były u Was efekty i czy Waszym zdaniem warto z tego skorzystać bardziej, niż z endermologii. 

LIFTING RZĘS

To zabieg, który chodzi mi po głowie już od dłuższego czasu, bo uwielbiam efekt po użyciu zalotki. Szkoda tylko, że utrzymuje się dosyć krótko i jest to w zasadzie zależne od tuszu. Jeden utrzyma skręt zalotki, a drugi nie. Fajnie byłoby budzić się już z pięknie podkręconymi rzęsami, bo wtedy oko wydaje się większe i bardziej wypoczęte. Ja mam dosyć głęboko osadzone oczy i lekko opadającą powiekę, więc długie, podkręcone rzęsy są u mnie obowiązkowe. Niestety trwałe przedłużanie rzęs nie zdało u mnie egzaminu i nie wiem, czy to kwestia złej metody, czy też rodzaju rzęs, jakie były przyklejone. Cały czas je “czułam”, a poza tym miałam wrażenie, że jest ich za dużo, przez co oko wyglądało na przytłoczone. Myślę, że lifting rzęs czyli potocznie mówiąc trwała na rzęsy to coś dla mnie i w najbliższym czasie zdecyduję się na taki zabieg. Jeśli chciałybyście zobaczyć efekt przed i po, to dajcie znać. Chętnie wrzucę na bloga kilka fotek i opiszę swoje wrażenia, żebyście same mogły ocenić czy warto. 
MICROBLADING
Mam z natury dosyć gęste brwi, ale są pewne miejsca, w których włoski nie chcą wyrastać. Bez nich linia brwi nie jest tak regularna, jakbym sobie tego życzyła. Oczywiście domalowanie tych kilku włosów kredką czy też innym produktem do brwi nie jest problemem, ale w 2018 roki będę dążyć do skrócenia czasu podczas porannego ogarniania. Fajny byłoby, gdyby te włoski zostały dorysowane metodą permanentną i dlatego w najbliższym czasie zdecyduję się na microblading. 
PODCIĘCIE WŁOSÓW MASZYNKĄ
Podczas pielęgnacji mich włosów szczególną uwagę przykładam do końcówek. To właśnie one zdradzają kondycję całej czupryny i to od nich zależy wygląd całej fryzury. Na moich włosach najlepiej wygląda równa, wręcz geometryczna linia końcówek, więc jestem zdecydowana na cięcie za pomocą maszynki. Taka metoda najlepiej sprawdzi się na włosach z natury prostych i niskoporowatych. Wyglądają wtedy na bardziej mięsiste i zdrowe, dlatego w najbliższym czasie wybiorę się do fryzjera, który przeprowadzi cięcie profesjonalnym sprzętem. 

A Wy macie jakieś upiększające zabiegi w swoich planach? I jak z Waszymi noworocznymi postanowieniami? 
***
Mój Instagram  ❤  Mój Facebook  ❤  Snap hedonistkaaa 


Przeczytaj także